Dovolená v Rakousku na míru od CK TRAVELLER

Máte svoje vlastní představy o dovolené?

Využijte jedinečné nabídky cestovní kanceláře TRAVELLER specializované na pobyty a dovolenou v Rakousku. Cestovní kancelář Traveller již od roku 1990 navrhuje a zajišťuje dovolené na míru podle individuálních představ klientů.

 

Zímní i letní dovolená v Rakousku od CK Traveller

CK Traveller vám nabízí nejen klasickou zimní dovolenou a lyžování v Rakousku, ale i pobyty v termálních lázních a výlety do měst jako Vídeň, Salzburg atd.

V jarním a letním období i cykloturistiku, pěší a adrenalinové dovolené, termální lázně, golfové pobyty a pobyty pro rodiny s dětmi. V nabídce naleznete nádherná místa, která Rakousko nabízí. Můžete si vybrat, zda chcete svou dovolenou trávit u ledovce, jezer či termálních pramenů. Je jen na vás, zda si pro svou dovolenou v Rakousku zvolíte hotel, penzion či apartmán. Vždy budete překvapeni nádherou zdejší krajiny. Dovolená v Rakousku na míru již více než 25 let od naší CK !!!

CK Traveller zajišťuje i individuální firemní akce na míru - team building, služební cesty, kongresy, konference a školení.

Vaše spokojená dovolená bez starostí je naším cílem!

Chcete si sami určit termín, místo a styl dovolené?

Stačí pouze napsat Vaše požadavky do formuláře a odeslat. Co nejdříve budete kontaktováni s nezávaznou nabídkou, která bude respektovat Vaše požadavky. Podrobné informace získáte i na telefonním čísle 222 725 192.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno: *
Telefon:*
E-mail:*
Místo pobytu:
Datum od:
Datum do:
Počet dospělých osob:
Počet dětí (včetně věku):
Vaše zpráva pro nás:
Bezpečnostní kód - opište níže uvedený kód:*
Bezpečnostní kód

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním
poskytnutých údajů pro účely společnosti Traveller s. r. o.